Amsterdam za 129 €

Amsterdam

Austrian prináša výhodnú ponuku Viedeň-Amsterdam-Viedeň len za 129 € . Ponuka sa neviaže na konkrétne dátumy ,ale môžete si vybrať z kalendára termínov.

Amsterdam , mesto , ktoré sa preslávilo tulipánmi ,ale aj zlegalizovaním marihuany a otvorením Coffeeshopov. Ak máte radi múzeá toto mesto je pre vás ako stvorené , nachádzajú sa tu svetoznáme múzeá ako : Rijksmuseum , Van Goghovo , Stedelijkmuseum a mnoho ďalších.  Oude Kerk je krásny starý kostol , ku ktorému sú pripojené malé domčeky , nachádza sa v Red Light District ,čo je svetoznáme centrum rozkoše , avšak je akousi oázou pokoja. Námeste Dam je centom Amsterdamu , nachádza sa tu Koninklijk Paleis Kráľovský palác oproti nemu je falický pamätník ,ktorý je pamiatkou na vojakov padlých v 2.svetovej vojne.

Letenky rezervujte TU

Na námestí sa nachádza aj svetoznáme Múzeum Madame Tussauda. Amsterdam je najvodnatejším mestom na svete a preto nesie aj pomenovanie ,,Benátky severu“. Môžete si vychutnať plavbu po kanáloch a vidieť mestu z úplne inej perspektívy. Ak máte radi nočný život je pre vás ako stvorené námeste Leidsplein , pretože je centrom nočného života v Amsterdame. Nachádzajú sa tu bary, kaviarne , coffeshopy, kiná , divadlá . Päť minút od tohto námestia sa nachádza Vondelpark , ktorý je najpopulárnejším parkom v Holandsku.Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode