Bazilej za 179 €

Bazilej

Austrian prináša výhodnú ponuku Viedeň-Bazilej-Viedeň len za 179 € . Ponuka sa neviaže na konkrétne dátumy ,ale môžete si vybrať z kalendára termínov.

Je  mesto biznisu a futbalu vo Švajčiarsku, ležiace na hraniciach Nemecka a Francúzska.  Je tretím najväčším mestom Švajčiarska žijú tu spolu Švajčiari , Francúzi Nemci ,ale aj azijské či africké národy. Pri prehliadke mesta môžete začať od Markplatz s radnicou ,tu sa konajú trhy , koncerty  . Radnica je krásnej červenej farby a interiér je dekorovaný sochami a maľbami.

Letenky rezervujte TU

Neďaleko je Spalentor mestská brána , v jej okolí sa nachádzajú typické historické uličky. Dominantou tohto Švajčiarskeho mesta je Dóm Munster , postavený je z červeného pieskovca . Augusta Raurica sú rímske ruiny , a sú posledným pozostatkom rímskej kolónie . Fondation Beyeler je najväčšou súkromnou zbierkou umenia , ktorá je sprístupnená verejnosti.Galluspforte (Gallusov portál)  sa radí ku najdôležitejším románskym pamiatkam. Elisabethen je prvým protestantským kostolom. Ak by ste sa na výlet do Bazilej vydali aj s deťmi , odporúčame návštevu ZOO sú tu slony, levy, žirafy, šimpanzy, kengury, snežné levy, gepardy, krokodíly, gorily, tigre, hrochy, tučniaky, a mnoho ďalších .

 Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode