Londýn za 129 €

Londýn

Austrian prináša výhodnú ponuku Viedeň-Londýn-Viedeň len za 129 € . Ponuka sa neviaže na konkrétne dátumy ,ale môžete si vybrať z kalendára termínov.

Londýn metropola, v ktorej sa snúbi história i moderný duch sa Vám zapáči na prvý pohľad .Ako správny návštevník by ste mali navštíviť Big Ben spolu s parlamentom , ktoré sa stali jednými z dominánt Londýna . Parlament je rozdelený na hornú a dolnú snemovňu a okolie parlamentu je počas pekných dní využívane ako park. Tower Bridge most , ktorý vedie cez rieku Temža,jeho názov je odvodený od pevnosti Tower of London ,ktorá sa nachádza kúsok od neho.  Most je poslednou zastávkou rieky Temža pred tým ako sa vlieva do mora. Z mosta si môžete vychutnať krásny výhľad na Londýn, v oboch vežiach môžete vidieť historické fotografie stavby mostu , či krátky film ,ale aj motory , ktoré dokážu most za 90 sekúnd zdvihnúť , aby mohli preplávať lode.

Letenky rezervujte TU

Tower of London je pevnosťou , ktorá sa skladá z White Tower, ktorú dal postaviť Viliam Dobyvateľ. Pevnosť je pod ochranou Beefeatrov , typickej stráže v červených uniformách. Piccadelly Circus je jedna z najrušnejších križovatiek v Londýne , susedí s hlavnými nákupnými a zábavnými centrami . Westministerské opátstvo je gotickou stavbou , ktorá sa veľkostne podobá katedrále . Tu sa uskutočňujú korunovácie , či pohreby a sú tu pochovaní anglický panovníci. Katedrála sv. Pavla  je sídlom Arcibiskupa londýnskeho a mala tu svadbu princezná Diana s princom Charlesom a princ William a Kate . Trafalgar Square je námestie v centre Londýna ,kde sa nachádza známy Nelsonov stĺp .Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode