Nice za 129 €

Nice

Austrian prináša výhodnú ponuku Viedeň-Nice-Viedeň len za 129 € . Ponuka sa neviaže na konkrétne dátumy ,ale môžete si vybrať z kalendára termínov.

Mesto leží na juhu Francuzska medzi Cannes a Monakom na Azúrovom pobreží Stredozemného mora. Nice sa považuje za hlavné mesto Fransúzskej riviéry , bolo založené v roku 350 p.n.l. gréckymi moreplavcami, o 196 rokov mesto získali Rimania a Savoyovci mu dali pravý taliansky šmrnc , neskôr ho Napoleón III. prehlásil za francúzske mesto a vo viktoriánskej dobe stalo hlavným dovolenkovým sídlom anglickej šľachty.Známa je Promenáda Anjelov  , ktorá je v tvare palmy , nachádzajú sa tu drahé obchody ,reštaurácie , galérie či palácový hotel Negresco.

Letenky rezervujte TU

Veľké námestie Massena je centrom mesta , vôkol neho sú postavené neoklasicistické kolonádové budovy , natreté rôznymi odtieňmi červenej. V Nice sú pláže pozdĺž pobrežia Antibes kamienkové avšak od Antibes až po Cannes sú pláže pieskové. Nezabudnite sa zastaviť v zmrzlinárni Glacier Fenocchio oproti Katedrále sv.Mikuláša , kde sa naozaj nebudete vedieť rozhodnúť akú príchuť ochutnáte , pretože tu majú až 70 druhov zmrzliny. Ak by ste sa chceli vydať na nákupy Nice ponúka širokú škálu obchodov v starom meste , nachádzajú sa tu bitiky , obchodíky so suvenírmi na pešej zóne sú dizajnérske butiky slávnych značiek. Ak by ste chceli mať všetky obchody na dosah , môžete zavítať do nákupného centra Galéries LafayetteDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode